Bundel Zakelijke Fotografie + Photoshop Elements incl. software
Met deze Bundel Zakelijke Fotografie + Photoshop Elements incl. software leer je hoe je professionele foto’s maakt en je foto’s kunt bewerken voor web, print en presentaties.
In de cursus Photoshop Elements besteden we aandacht aan maatvoering en uitsnedes, aan het corrigeren van kleur, helderheid en contrast, aan het maken van montages en aan speciale effecten. Photoshop Elements is een goedkoop, professioneel alternatief voor wie niet alle functionaliteit van de uitgebreide versie van Photoshop nodig heeft. Je krijgt bij deze cursus een licentie van de Adobe software Photoshop Elements erbij!*
In de zakelijke fotografiecursus leert onze ervaren docent je alles wat je moet weten om goede foto’s te maken voor je website, portfolio of brochure. Zo verbeter je jouw fotografievaardigheden in korte tijd, waardoor je jouw product in de schijnwerper zet en niet telkens een fotograaf hoeft in te huren! Daarnaast maakt de docent je wegwijs in de regelgeving rondom het publiceren van persoonlijke en zakelijke foto’s.
* De Mac-versie is alleen beschikbaar in het Engels
Leermethode | Start | Taal | Gemiddelde trainingsduur | Trainingsprijs all-in |
---|---|---|---|---|
Online klassikaal, Klassikaal |
In overleg, kan snel |
Nederlandstalig |
2 dagen |
€826,- Excl. 21% BTW |
Deze training wordt klassikaal (op locatie) gegeven. Geef bij het inschrijven je voorkeur op.
Inhoud van de training
Photoshop Elements
- Beelden importeren
- Importeren vanuit een camera
- Importeren vanaf de harde schijf
- Corrigeren
- Helderheid en contrast aanpassen
- Kleur aanpassen
- Scherpte aanpassen
- Perfecte uitsnedes maken
- Lagen
- Beelden combineren in lagen
- Achtergronden verwijderen
- Laagbewerkingen
- Beeldovergangen
- Kaders maken
- Effecten
- Beeldfilters
- Speciale effecten
- Panoramafoto’s
- Webgalerie
- Printen
- Printen van afbeeldingen
- Exporteren van afbeeldingen
Zakelijke fotografie
- Wetgeving rondom het gebruik van foto’s
- Portretrecht
- Beeldrecht
- Belichting
- Diafragma
- Sluitertijd
- ISO waarde
- Histogram
- Over en onderbelichten
- Lichtmeet methodes
- Meten in het centrum
- Meten met nadruk op het centrum
- Hele beeld meting
- Scherpstellen
- Autofocus
- Autofocus modes
- Scherpstelpunten
- Manual focus
- Scherptediepte
- Witbalans
- Verschillende soorten licht
- Witbalans instellen
- Brandpuntsafstand
- Beeldhoek en perspectief
- Welke typen lenzen zijn er
- Wanneer gebruik je wat?
- Digitale beeldkwaliteit
- Jpeg
- Raw
- Resolutie
- Flitsen
- Invulflits
- Verschillende opnamestanden
- M stand
- A stand
- S stand
- Compositie
- Regel van derden
- Diagonaalmethode
- Vlakverdelingen
- Belangrijke lijnen

Klassikale training
Wanneer jij je hebt aangemeld voor deze training nemen wij contact met je op. Wij gaan dan samen met jou de trainingsdagen en locatie plannen. De training wordt gegeven door een gecertificeerde trainer.
Deze training is inclusief:
- Klassikale lesdagen
- Toegang tot de online versie van deze training
- Naslagwerk (PDF, NL)
- Gebruik computer (Mac, Windows, beeldscherm 21,5″) en software in leslokaal
- Heerlijke lunch, koffie, thee en fris
- Certificaat met NRTO keurmerk
- Schrijfgerei
Wat leer je in deze cursus?
Heb je weinig of nooit met de Office-programma’s gewerkt, of wil je je kennis verder uitbreiden? Dan zijn deze cursussen de juiste keus. Je leert precies wat je moet weten om de meest voorkomende werkzaamheden te verrichten. Na afloop kun je moeiteloos overweg met de belangrijkste functies van de gekozen programma’s voor kantoorgebruik.
Welke voorkennis heb je nodig?
Bij deze cursussen mag je je eigen niveau kiezen en zijn geschikt voor mensen met geen, weinig of veel ervaring met de gekozen cursussen. Algemene ervaring met werken op computers is wel noodzakelijk.
Voor wie is deze cursus bedoeld?
Voor iedereen die bepaalde vaardigheden met Microsoft Office-applicaties wil leren of verbeteren. Deze cursussen zijn bedoeld voor mensen die liever klassikale lessen volgen.